Úrazové pojištění

 

Každý ví, že úrazy se nevyhýbají nikomu. Některé jsou jen malé a povrchové, ale pak jsou tu ty, které nás dokáží omezit na několik dnů, týdnů a někdy i měsíců. Nejen, že nám a našim blízkým přidělávají spoustu starostí a nám berou čas, který bychom mohli využít úplně jinak, ale také bývají často velmi nákladné. Proto je dobré mít úrazové pojištění, které se vám, zvláště pokud např. splácíte hypotéku, opravdu vyplatí.

A co to vlastně to úrazové pojištění je? Jako definici bychom mohli napsat, že je to vlastně druh pojištění, při kterém vám budou vyplaceny peněžní prostředky v případě, že následkem úrazu dojde k přechodnému tělesnému postižení, trvalému tělesnému postižení či smrti pojištěného.
Úrazové pojištění lze sjednat jak na jedince, tak i na skupinu osob.

Úrazové pojištění je velmi variabilní, což znamená, že si ho můžete plně přizpůsobit podle toho, jak právě potřebujete a můžete si ho sjednat na různá rizika, jako je například:
-smrt úrazem
-trvalé následky úrazu s lineárním nebo progresivním plněním
-denní odškodné při úrazu
-denní odškodné při pracovní neschopnosti v důsledku úrazu
-pobyt v nemocnici v důsledku úrazu
Sami si můžete nastavit výběr rizik i výši pojistné částky. Úrazové pojištění platí 24 hodin denně a to po celém světě.

Trochu nevýhodné ale je, že vám peníze nebudou vyplaceny hned, ale až po skončení šetření úrazu, což může trvat několik měsíců a v případě trvalých následků i několik let.

Pokud váháte a nevíte, která pojišťovna vám nabízí tu nejvýhodnější variantu úrazového pojištění, tak nejjednodušší cesta je, když si na internetu porovnáte různé druhy pojišťoven. Na této stránce https://online.pojisteni.cz/srovnani/urazove-pojisteni.html naleznete rychlý a přehledný formulář, po jehož vyplnění vám aplikace nabídne přehlednou tabulku s nabídkami různých pojišťoven. Pokud ale dáváte přednost přímému jednání, na každé pobočce pojišťovny vám na vaše dotazy jistě rádi odpoví.

Slova: , , ,

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Powered by Wordpress. Design: Supermodne.