Úrazové pojištění

 

Úrazy jsou součástí našeho života stejně jako například spánek. Začíná to v dětství odřenými koleny a pokračuje po celý život. Úraz nás může potkat kdekoliv a kdykoliv. Na cestě do práce, v práci, ve škole, na výletě, ale i doma či u známých a je dobré být na úrazy pojištěný pomocí úrazového pojištění.

Úrazy mohou být ale bohužel i složitější. Můžou zanechat dokonce u trvalé následky, nebo nás vyřadit z normálního procesu na několik týdnů ba dokonce i měsíců. Pro takové případy je tu úrazové pojištění.

Druhy úrazového pojištění:

-tělesné poškození při úrazu
-smrt způsobená úrazem
-denní odškodné při úrazu
-trvalé následky úrazu
-pracovní neschopnost v důsledku úrazu
-pobyt v nemocnici v důsledku úrazu
-pojištění denního odškodného po dobu léčení úrazu
-pojištění dávky v případě pracovní neschopnosti
-pojištění invalidity

Děti jsou čiperné a uhlídat je je někdy velmi těžké. I oni mají riziko úrazu, a mnohdy i o hodně větší než dospělí. Pro ně je tu úrazové pojištění pro děti.
Pojištění dětí se provádí již od 1. dne jejich věku do 15 let. Pojistné můžete platit měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně a je rozděleno do dvou rizikových skupin podle vykonávané činnosti.
Pokud chcete sjednat úrazové pojištění jak pro sebe, tak i pro svoje ratolesti, bude nejlepší využít nabídek rodinného programu, který nabízí většina pojišťoven.

Pro jaké děti je nejlepší sjednat úrazové pojištěné pro děti?

-novorozencům a batolatům
-dětem, které se učí chodit
-dětem, které chodí do mateřské školky
-dětem začínající školní docházku
-aktivním dětem
-hyperaktivním dětem

Úrazové pojištění je velmi dobrá věc, neboť úrazy, ať menší či větší, se dějí skoro každý den a je dobré mít jistotu, že vám je alespoň někdo zpříjemní. Úrazové pojištění si můžete sjednat jak přímo na konkrétní pobočce, tak i z pohodlí domova pomocí internetu a formulářů.

Slova: , , ,

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Powered by Wordpress. Design: Supermodne.